Зеленський прийшов в жах від того, що твориться в українських лікарнях

Минулий тиждень видався знаковою для новообраного президента України Володимира Зеленського. Нагадаємо, що глава держави відвідав багато міст, побував серед простих українців і вислухав їх турботи.

Так, Зеленський приїхав подивитися, в якому стані знаходиться звичайна Бориспільська лікарня. Відео з цим візитом облетіло всю мережу, але головне, побачене глибоко торкнулося самого гаранта конституції.

Читай Знай.uа в оновленому чаті Viber! Приєднуйтесь!

Зеленський побачив не лікарню, а концтабір. Перед поглядом президента постали в усій красі зруйновані стіни і стелі, які не бачили ремонту з дня побудови. Він дивився на брудні туалети і відчував страшну сморід, в якій знаходяться хворі щодня. Зеленський на власні очі побачив реформу Супрун, через яку нікому лікувати хворих, так як більша частина з них виїхала працювати за кордон.

Популярні новини зараз

Сміливий баран прийшов "здаватися" в СБУ, але його вигнали

Брежнєва на яхті показала, як відсвяткувала 58-річчя Меладзе: "Дізналися про трагедію"

Добра горила познайомила людського малюка зі своїм дитинчам: мама зняла унікальний випадок на камеру

Перша репетиція Go_A на "Євробаченні 2021" підняла Україну в топ-10 і опустила Росію

Показати ще

Візит до лікарні глибоко вразив Президента

Найбільше Зеленського вразила розповідь однієї жінки, яка поділилася страшними жахами. Вона розповіла, що коли хтось помирає, всім іншим доводиться закривати очі і вуха, щоб не чути передсмертну агонію вмираючого. В цей час медперсонал просто стоїть осторонь і п'є каву, чекаючи, поки померлий не стане холодним. Особливо страшно це спостерігати дітям

Деякі доктора просять не афішувати їх прізвища і розповідають, що їх змушують прописувати пацієнтам ліки, які не пройшли якісних клінічних випробувань. Тобто, на хворих людях проводять експерименти без їх згоди. Доктора ж погоджуються, щоб не втратити і тієї роботи з мізерною заробітною платою, яку мають.

Президент України був шокований побаченим і почутим у звичайній лікарні в мирній Україні. Але страшно уявити, що твориться на непідконтрольних територіях.

Нагадуємо, що Зеленський зміг витягти 15 моряків з пазурів Путіна

Як повідомляв Знай.uа, Зеленський терміново їде на Харківщину

Знай.uа писав, Зеленський терміново скликає депутатів