Міністерство енергетики та вугільної промисловості України розглянуло офіційний лист Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, та надало доручення ДП "НЕК "Укренерго" проаналізувати можливість перегляду енергетичного балансу для зниження тарифів для промисловості. Про це йде мова в офіційному листі, що є у розпорядженні редакції Обозрєватєля

Мова йде про аналіз інформації щодо запланованих до введення в експлуатацію у II півріччі 2019 року станцій, що виробляють електроенергію з альтернативних джерел: чи є можливість знизити долю "дорогої" зеленої енергії та, відповідно, знизити тариф Укренерго. "Відповідно до інформації ДП "НЕК "Укренерго" прогнозується перерозподіл обсягів виробництва електроенергії з альтернативних джерел енергії, що потенційно може вплинути на обсяг компенсації виробників електроенергії з альтернативних джерел енергії, який буде враховано у тарифі на послуги з передачі електроенергії ДП "НЕК "Укренерго"", – зазначено в листі.

Нагадаємо, Національна комісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), на засіданні в п'ятницю прийняла постанову "Про встановлення тарифу на послуги з передачі електроенергії ДП "НЕК "Укренерго"". Цим документом регулятор знизив тариф держкомпанії на 10% – з 347,43 до 312,14 грн / МВт-год.

Як повідомляли ЗМІ, зниження тарифу Укренерго є єдиним інструментом для зниження тарифів на електроенергію для промислових споживачів. При цьому Асоціація енергетики України направила лист у НКРЕКП з пропозицією про зниження тарифу Укренерго на 38%. Таке зменшення має відбутися за рахунок виключення з прогнозного балансу вироблення електроенергії на об'єктах "зеленої" енергетики, що не введені в експлуатацію.

Популярні новини зараз

Ані Лорак виставила пишний бюст з пікантної сукні на фотосесії: фанати бурхливо обговорюють знімки

Головні везунчики серпня: яким знакам Зодіаку привалить нереальне багатство

У Зеленського озвучили сильний план по Криму і Донбасу: "Це не просто земля, яку нам потрібно повернути"

Дружина екс-президента стала фігурантом кримінальної справи: "Я знала, що політика – брудна"

Показати ще