На думку соціолога, “основна тенденція – люди голосують за рішучі зміни та кандидатів, які асоціюються з ними”.

У той же час, Кутуєв відзначив, що по деяких округах іде свідоме намагання зірвати оголошення результатів. “Ми з колегами постійно моніторимо гарячі точки на виборах. Зараз є намагання окремих кандидатів зірвати оголошення результатів виборів по округу 210. Такі дії можуть бути спричинені не так ситуацією з підрахунком, як бажанням старих еліт відтермінувати оголошення результатів виборів, а отже, початок роботи нової Верховної Ради”.

Експерт підкреслив: “Кандидат Борис Приходько, який зараз організовує протести під ОВК, займав високу посаду в часи Януковича (був заступником голови НБУ в 2012-2014 роках, звільнений у порядку люстрації після скандалу з розкраданням 2 млрд. гривень, - прим.ред.) і, як показує аналіз журналістських розслідувань, має глибокі зв’язки зі старою владою. Таким чином, звучить переконливо версія про те, що він намагається запустити сценарій зриву відкриття нового парламенту. А як результат, буде відтерміновано призначення місцевих виборів, про яке неодноразово говорили у команді Зеленського”.

Нагадаємо, за даними сайту ЦВК перше місце в окрузі 210 зайняв Сергій Коровченко. Після появи цієї інформації Борис Приходько, який посів друге місце, зібрав співробітників свого штабу під ОВК і почав вимагати перерахунку голосів.