Про це йдеться у повідомленні компанії, текст якого має CBN.

Компанія повідомляє, що у зв’язку з обранням до Верховної Ради України Андрій Ніколаєнко залишає посаду голови ради директорів ТОВ ВКФ «Велта».

«Вважаю втратою для компанії остаточний перехід Андрія Івановича [Ніколаєнка] з бізнесу до державної служби, бо саме його вклад дозволив компанії “Велта” вижити та повноцінно відновитись після пожежі. Внесок пана Ніколаєнко у розвиток компанії важко переоцінити, але наразі саме такий ефективний менеджер необхідний країні, – зазначив гендиректор «Велти» Андрій Бродський. – У “Велті” проходять масштабні трансформації у зв’язку із залученням іноземних інвестицій. Мені приємно повідомити, що наші американські партнери Глен Майзл та Роберт Джеймс Вулсі погодились увійти до нового складу ради директорів “Велта холдінг”. Я впевнений, що їхній великий досвід, знання та компетенції дозволять нам завершити процес створення корпоративної структури та стимулювати розвиток нових проектів».

Глен Майлз – засновник та голова правління американської компанії First Wall Street Capital. За 35 років роботи здійснив фінансові транзакції вартістю майже 30 мільярдів доларів. Майлз працює з найбільш значущими компаніями у всьому світі, переважно у сфері енергетики та видобутку корисних копалин.

Роберт Джеймс Вулсі очолює Woolsey Partners та є радником компанії First Wall Street Capital. За часів президента Клінтона був директором Центрального розвідувального управління США, членом Національної комісії з питань енергетичної політики та Комітету з питань оборонної політики. Зараз Вулсі є консультантом приватних компаній і урядових відомств.

Популярні новини зараз

Волочкова голяка пірнула в крижану воду, навіть банні віники не витримали ці форми

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

Помер геніальний актор і сценарист Жан-П'єр Бакрі: "Онкологія не пощадила

"Холостячка" Леся Нікітюк оголила принади в халатику, попри лютий мороз

Показати ще

Нагадаємо, Андрій Ніколаєнко пройшов до Верховної Ради за списками «Батьківщини» за результатами виборів 21 липня.

Компанія «Велта» сім років веде видобуток та переробку титанової сировини у Кіровоградській області (Новомиргородський район). Також серед проектів компанії – розробка Лікарівського родовища-аналога поряд з гірничо-збагачувальним комплексом, що вже працює. 2018 року «Велта» повідомила про запуск R&D центру, де працює над створенням нових методів переробки титанової сировини.