У колишнього голови районної держадміністрації Києва Віктора Пилипишина знайшли таємний бізнес

Як повідомляє 7 дней Фейсбук-група Київ Проти Корупції, Пилипишин замішаний у безлічі корупційних і земельних скандалів. Про це пише Рoliteka.

«Пилипишин – мастодонт у годівниці держбюджету. До влади ця нікчемність прийшла аж в 1998 році! З того часу живиться Віктор лише за рахунок державної скарбниці. Пилипишин веде свій бізнес, за рахунок бюджету Шавченковского райради», – йдеться в публікації.

Автори відзначають, що компанія «Пассат», яка належить Пилипишину, отримує багатомільйонні замовлення за рахунок бюджету Києва.

"А тепер вишенька на торті з г**на і палиць: незважаючи на те, що Віктор Пилипишин заявляє про відсутність у нього бізнесу, через родичів він є власником ряду компаній", – продовжують автори.

Популярні новини зараз

Вибух вантажівки з мотоциклом залишив жменьку попелу на місці села: загинуло 17 осіб, близько 500 будинків зруйновано

Учасниця "Міс Всесвіт" Анна Неплях злила інтимні кадри, гідні Playboy: екстремальне міні та відверте декольте

У покійного Олександра Абдулова знайшовся ще один позашлюбний син: схожість впадає у вічі одразу

Переможниця "Євробачення" Кончіта Вурст змила весь макіяж і перетворилася на гарячого хлопчину: мужності додалося вмить

Показати ще

Вони призводять значний список фірм, які належать скандальній чиновнику.

«Не дарма ж Вітя є лідером громадської організації «Кияни передусім», адже так і є – без киян у Пилипишина не було б ні біса», – підкреслюють автори.

Крім того, вони нагадали, що в 2014 році Пилипишин піддався так званій «сміттєвій люстрації»: розлючені активісти кинули його в сміттєвий контейнер після численних скандалів з корупцією.