Сергій Коровченко, переможець парламентських перегонів по округу 210 прокоментував ситуацію зі спробами опонента провести перерахунок голосів.

“У політичній боротьбі дуже важливо не переходити кордони людяності. – Зазначив Сергій Коровченко. – Мій опонент розпочав підлу боротьбу, куди намагається втягнути пацієнтів Козелецького геріатричного пансіонату. Хочу прямо запитати: “Борисе, де ви загубили совість? Моя команда працювала на окрузі не перший рік. Ми приїздили до людей, спілкувалися з ними. А де ці роки були ви?”.

“Схоже, Борис Приходько не хоче мужньо визнавати поразку, а шукає штучні підстави для скасування виборів та намагається зіпсувати результати голосування на окремих дільницях. Найгірше, що мій опонент так захопився бажанням влади, що переступив за моральну межу”, - підкреслив Сергій Коровченко.

Нагадаємо, наразі триває перерахунок результатів виборів по округу 210 на 34 дільницях. Перерахунок здійснюється за рішенням суду у відповідь на позов Бориса Приходька, який посів друге місце на перегонах. Підрахунок мав закінчитися до 17:00 5 серпня. За даними сайту ЦВК, переможцем перегонів став Сергій Коровченко. Результати перерахунку станом на 17 годину також підтверджують цю інформацію.

Популярні новини зараз

Донька Ніни Матвієнко Тоня розкрила правду про розлучення матері після 40 років подружнього життя: "Втомилися, хочуть самі пожити"

Григорій Решетник зрадів фіналу "Холостячки" зі Златою Огнєвіч: "Нарешті маячня закінчиться"

Фіналіст шоу "Холостячка" Олексій Тригубенко забув Ксенію Мішину заради нової маленької: "Коли вона приїхала..."

Михайло Поплавький запропонував змінити гімн "Ще не вмерла України...." на свою пісню, земляки сміються: "Ваша пісня і так гімно"

Показати ще