Один зі співробітників ДТЕК, якому минулого тижня НАБУ адресувало підозру в рамках справи "Роттердам+", за власною ініціативою завчасно прибув до бюро для участі в процесуальних діях.

Про це повідомляється на сторінці компанії у Facebook, пише видання gazeta.ua

"Співробітник компанії добровільно надав вичерпні відповіді на всі запитання, які цікавили представників органу досудового слідства. Він також запевнив, що відкритий до подальшої активної співпраці з НАБУ задля швидшого встановлення істини", - йдеться в повідомленні.

В компанії ДТЕК переконані у безпідставності обвинувачень своїх співробітників з боку НАБУ та розраховують на об'єктивність слідства.

Популярні новини зараз

Колишній Лорак Мурат показав трепетне фото з коханою: "Сім'я"

У Зеленського готують українцям податковий "переворот": сімейний податок і легалізація грошей і майна

Головне за ніч: "переворот" євробляхерам від Зеленського, втеча Порошенка та план порятунку Донбасу

Кравчук пролив світло українцям на Порошенка: 5 років про це говорили тільки пошепки

Показати ще

"Жодних підстав для висунення підозр співробітникам компанії немає. Більше того, безпідставність обвинувачень в незаконних діях підтверджується результатами експертиз та висновків міжнародних аудиторських компаній, які компанія готова надати органам досудового слідства. ДТЕК розраховує на об'єктивне слідство і планує захищати ділову честь та репутацію своїх працівників усіма законними методами", - наголошується в повідомленні компанії.