Люди в балаклавах оточили скандальну ОВК 210.

Про це повідомляє Інтернет-видання «Аргументум», передає from-ua. 

Популярні новини зараз

Погода на 23 жовтня: перший сніг прийде завчасно

Головне за день 22 жовтня: війна Коломойського проти Порошенка, госпіталізація екс-президента та божевільна вимога Путіна

Під носом у Путіна пішов з життя головний ворог України: "Камаз все"

Прострілив голову з рушниці: український депутат покінчив життя самогубством

Показати ще

Борис Приходько, який програв вибори, зібрав тітушок під приміщенням ОВК і намагається штурмувати. У стіни ОВК полетіли перші димові шашки.

Під приміщенням ОВК 210 у Прилуках – люди в балаклавах, поліція та пожежні машини. Тут відбувається перерахунок голосів для того, щоб надати протокол у ЦВК. Роботу молодиків особисто курує Борис Приходько (на фото).

«Сьогодні пан Приходько, разом з «тітушками» блокує роботу ОВК, тисне на комісію, «тітушки» нападають на людей, приміщення ОВК мінується, летять димові шашки. Саме в ці хвилини, пан Приходько особисто віддає накази «тітушкам», які ймовірно готують силове захоплення будівлі ОВК у Прилуках», – повідомляє Сергій Коровченко, який переміг на виборах за попередніми результатами.

«Не вперше команда Бориса Приходька вдається до брудних і незаконних дій, аби унеможливити встановлення результатів на 210 окрузі», – підкреслює «Аргументум».

Нагадаємо, що Округ 210 – останній зі 199 округів, де не встановлено результати виборів. Шостий окружний адміністративний суд визнав вибори на дільниці 740243 недійсними. ЦВК постановила надати уточнений протокол до 12:00 16 серпня. Наразі робота ОВК на 210 окрузі під загрозою зриву.