Екс-нардеп Дмитро Святаш, який є одним із засновників і власників автомобільної корпорації АІС, організував системний тиск на суддів, прокуратуру і антикорупційні органи з метою уникнути погашення кредитів, пишуть Українські Новини.

Про це за підсумками власного розслідування заявив чинний нарон депутат України Олександр Дубинський в своєму відеоблозі.

"Цього тижня я пана Святаша рази три бачив під куполом в парламенті. Він щось підписував. І думаю: що він там ходить? З'ясувалося, що ходить він, щоб написати звернення 20 народних депутатів, генпрокурору новому, Рябошапці, з вимогою перевірити, чи правильно прокуратура розслідує справу про ухилення від сплати кредитів", - розповів Дубинський, зазначивши, що незабаром в ЗМІ з'явився лист на ім'я генпрокурора Руслана Рябошапки за підписом 20 обранців.

Дубинський зазначив, що в оприлюдненому в ЗМІ листі були приховані прізвища підписантів і назвав цих людей поіменно, підкресливши, що серед них багато недобросовісних боржників.

"20 депутатів звернулися до Рябошапки з вимогою перевірити чи законно є..ть аферистів, які не повертають кредит. Ну не знаю законно чи не законно. Але питання в тому, що нема чого приховувати свої прізвища, бо ми і так дізнаємося. Серед депутатів я собі записав: Загороднюк, Мамка, Мамай, Павленко, Скорик, Єфімов Максим, Борт, Бондар. Загалом ті люди, які точно так само як і Поляков зі Святашем "світилися" у справі про неповоротні кредити, які зараз за допомогою ось таких ось звернень намагаються впливати на нову владу, а ще недавно проводили проти неї мітинги", - розповів Дубинський.

Популярні новини зараз

"Лосини вп'ялися прямо туди": дружина Джастіна Бібера засвітила свій "чебурек"

Скромна ведуча "Все буде добре" Надія Матвєєва показала бездоганну фігуру у купальнику: "Раніше таких спалювали"

Співачка Мята видала правду про Тіну Кароль, підробляла на задвірках: "Твоя кар'єра триває менше"

Юну вчительку молодших класів забили під час пробіжки, тужить вся школа: "Школярі спустошені"

Показати ще

Раніше Олександр Дубинський повідомив, що має докази, що Cвяташ системно фінансує організацію проплачених мітингів.

"Я з людьми спілкуюся, а вони кажуть: у нас мітинги йдуть, ми вам дамо документи, хто їх організовував. Дивлюся, а організатори та виконавці все ті ж самі, які були під "1 + 1". І фінансує все це Дмитро Святаш. Тільки в даній ситуації він вже намагається мітингами задавити суди, ГБР, прокуратуру і Агентство з управління активами (АРМА), тому що у нього вилучають його майно, яке було в заставі у одного з банків", - уточнив Дубинський.

І зазначив, що недобросовісним боржникам банків при Президентові Володимир Зеленському більше не вдасться уникнути відповідальності: "За нової влади борги доведеться віддавати"

Нагадаємо, що мова йде про заборгованість по кредитах, які власники автокорпорація АІС Дмитро Святаш і Василь Поляков взяли в УкрСиббанку більше 10 років тому, і право вимоги яких нині належить групі DCH. Загальна сума зобов'язань за ці роки досягла 100 млн доларів. Як відомо, Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики делегував Олександра Дубинського, відомого журналіста-розслідувача правопорушень у фінансовому секторі, в конкурсну комісію з відбору незалежних членів наглядових рад банків. Конкурсна комісія складається з 5 представників (3 - від Кабінету Міністрів України, 1 - від Президента і 1 - від профільного комітету Ради).