Міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що Україна дало згоду на застосування "формули Штайнмайєра" для врегулювання ситуації на окупованій частині Донбасу.

Так звана "формула Штайнмайєра" офіційно погоджена з українською владою, зокрема, Міністерством закордонних справ. Про це заявив міністр МЗС України Вадим Пристайко на засіданні комітету Верховної ради з питань зовнішньої політики і євроінтеграції.

За словами Пристайка, "формула Штайнмайєра" була погоджена ним як представником України на зустрічі в нормандському форматі 2 вересня в Берліні.

"Радники "нормандської четвірки" домовилися про конкретний текст, в якому написано, що закон про особливий статус набуває чинності в попередньому форматі на момент проведення виборів. Остаточно цей закон вступає в силу, коли ОБСЄ приймає рішення про те, що вибори пройшли відповідно з високими стандартами ОБСЄ ", - заявив Пристайко.

Він також підкреслив, що домовленісті 2 вересня не несли ніяких додаткових елементів.

Популярні новини зараз
Пригожин заявив, що Росія готова до ядерного удару: розбомблять Бєлгород Підрив окупантами Каховської ГЕС: Укренерго зробило важливу заяву Поки гинуть українські діти, зрадниця Регіна Тодоренко радіє, що задовільняє росіян Борги по кредитам під час війни: яке покарання загрожує українцям
Показати ще