23 вересня український президент прибув у США і одразу ж з літака попрямував на зустріч з українською діаспорою в Нью-Йорку. Спілкування з представниками діаспори відбулося в українському інституті Америки.

Глава держави спілкувався з українцями на тему відновлення територіальної цілісності нашої держави. Президент Українського конгресового комітету Америки Андрій Футей прокоментував зустріч з українським лідером.

Зеленський зустрівся з українською діаспорою в США

"Президент був дуже відкритий з нами. Він людина, яка має страшний тягар на своїх плечах у нинішній ситуації. Але він відверто пояснив нам деякі свої плани, в тому числі щодо Донбасу, Криму", – розповів він. Андрій Футей

Глава УККА Футей підкреслив, що президент наголошував на подальшому захисті української ідентичності та територіальної цілісності України, а також поверненні всіх українських територій та вигнанні ворога, що окупував українські землі.

Популярні новини зараз

Кума Дзідзьо Цибульська винайшла машину часу і показала червону шапочку: "Мені п'ять"

Ткач, Ласточкін і Горбунов влаштували українкам сюрприз до 8 березня: "Матусі, донечки і дружини"

Леся Нікітюк з мамою здивували українців: як дві краплі

Діма Білан повідомив про сумну обставину: виявили СНІД

Показати ще

Зеленський зустрівся з українською діаспорою в США

Зеленський поділився з громадою очікуваннями від своєї майбутньої зустрічі з лідером американців Дональдом Трампом. Насамперед його цікавлять плани глави Білого дому щодо України. Окрім того, в рамках перемовин з американським президентом говоритимуть про роль діаспори в спілкуванні з американською владою щодо подальшого розвитку України.

Зеленський зустрівся з українською діаспорою в США

Володимир Зеленський подякував представникам української діаспори, які були приємно вражені, що він прибув на зустріч з ними відразу з літака.

"Ви - наші кращі дипломати, ви дійсно наші лобісти. Ви захищаєте наш суверенітет, територіальну цілісність тут, в США, і в усьому світі. Ми вам дуже вдячні", - заявив президент. Володимир Зеленський

Нагадаємо, раніше повідомили, що Зеленський планує обговорити з Трампом питання українсько-американської взаємодії

Як повідомляв портал "Знай.ua", зібрано шість головних тем, які визначають порядок українсько-американських відносин

Також "Знай.ua" писав, що Дональд Трамп і Володимир Зеленський вперше зустрінуться в рамках сесії Генеральної асамблеї ООН в Нью-Йорку