Після позову ІГ "Арей" Печерський районний суд Києва зобов'язав Генеральну прокуратуру України порушити кримінальну провадження за фактом державної зради проти колишнього глави Служби безпеки України Василя Грицака.

Про факт порушення кримінальної справи проінформувала інженерна група "Арей", відповідний допис був опублікований на сторінці групи. Про це повідомляє видання Хвиля.

Грицака звинувачують у розграбуванні та знищенні оборонного підприємства протягом війни.

"За фактом державної зради В. Грицака Генпрокуратура починає кримінальне провадження! Саме таке рішення прийнято судом за нашим позовом до ГПУ.! Грицак повинен бути за гратами! ", - заявили в інженерній групі. ІГ

Популярні новини зараз
Зима без води та опалення: українців чекає комунальний колапс Рф готує потужний удар по Україні: експерт попередив про небезпеку В Україні готують масштабну індексацію пенсій: на скільки підвищаться виплати Нові правила для субсидіантів: за що можуть скасувати допомогу
Показати ще

Василь Грицак

В "Ареї" пояснюють, що свого часу Василь Грицак проігнорував звернення тодішнього начальника Генерального штабу ЗСУ Віктора Муженка. Муженко вимагав звільнити завод від рейдерів, які перешкоджали виконанню оборонного державного замовлення.

Назвали і можливих співучасників злочину – це екс-президент Петро Порошенко і колишній генпрокурор Луценко.

Василя Грицака вже звинувачували у зловживанні службовим становищем та хабарництві.