І як, на його думку проходить спілкування і які взагалі взаємини, на скільки вони конструктивні між коаліцією і опозицією, і не тільки в комітеті.

«Навіть в комітеті ( ред: у комітеті з регламенту) не було жорсткого протистояння, це все гра на камери, тільки камери вимикаються – там зовсім інший діалог».

Заступник голови фракції також каже, що "Європейська солідарність" не підтримала відсторонення Геращенко.

"З їхнього боку це було б неетично, хоча, знову ж таки, це справа кожного, але особисто я голосував не тому що колеги в комітеті це підтримували, а тому що у мене справді була така думка. Якщо це не публічне спілкування, де немає камер, люди нормально між собою спілкуються, незалежно від партії, фракції."

Популярні новини зараз
Інспектори показали, як працює "огидний" ресторан фаст-фуду: калюжі щурової сечі та фекалій Бойовик із Донецька назвав головну проблему України, і цього вантажу неможливо позбутися: "Вплив є" Пропагандист Соловйов натякнув ЗСУ на нові цілі: розчарувався у "другій армії" Даша Астаф'єва закликала росіян не розслабляти "булочки" після вибухів у Криму: "Пігодогі, набирайте побільше води"
Показати ще

І, що відносно комітету, якщо це публічна історія - вона виглядає на картинці по-одному, але якщо прибрати всі "картинки" - у результаті, на думку Культенко, виходить нормальний діалог.