Відомий російський музикант та лідер гурту "Ленінград" Сергій Шнуров розкритикував поїздку президента Росії Володимира Путіна до тайги. Так, він висловив свої сумнів в тому, що глава держави насолоджувався тишею і самотою. Зробив він це у вигляді вірша, яки опублікував на власній Instagam-сторінці.

В ньому музикант іронічно зазначив, що безліч офіцерів, серед яких і міністр оборони Росії Сергій Шойгу, співробітники Федеральної служби охорони, а також кухар та знімальна група, на жаль, не потрапили в кадри, де президент ніби відчуває смак тиші.

Осінь. Як же добре!

Риба, качки під прицілом.

Популярні новини зараз
Деяким українцям уріжуть пенсії з 1 січня: кому зменшать виплати Держава розщедриться? Чого чекати від індексації пенсій у 2026 році Не тільки індексація: пенсіонерам готують нове підвищення виплат Соцпрацівники ходитимуть по домівках: до кого прийдуть з перевіркою
Показати ще

Шойгу в кадр не увійшов,

З ним десяток офіцерів,

Кухар, знімальна група,

ФСО в канаві дихає.

Вже пізніше, Шнуров розповів і про красу осіннього лісу, де причаїлися танки.

Тихіше! Не кричіть в рупор!

Дайте насолодитися тишею.

Ліс листям своєї гуде.

А в кущах танки, як лосі.

Я люблю побути один.

Як же добре, що осінь!

Нагадаємо, Зеленський влаштував перепалку із журналістом щодо фінансування ЗМІ.

Як повідомляв портал Знай.ua, Зеленський назвав головну помилку влади щодо українців на Донбасі

Також Знай.ua писав, Володимир Зеленський емоційно розповів про свій графік, зазначивши, що в нього буквально "немає часу жити"