Девелопер та екс-чиновник Андрій Вавриш в інтерв’ю BIHUS info заявив, що під час роботи на державній службі в КМДА ним було створено відкритий реєстр київських забудов – Містобудівний кадастр, який і досі є важливим інструментом для прозорого аудиту забудови міста.

«Якби я не створив Містобудівний кадастр – а це я його створював, до цього його взагалі не існувало, – зараз би ви не бачили ні статутної документації, ні генеральних планів, у вас би сюжетів було на 90% менше. А так, дякуючи Містобудівному кадастру, а також сайту моніторингу забудови, а це теж моя робота, ви зараз маєте підстави для сюжетів і у вас купа викривальних матеріалів. Це ж прекрасно», – розповів девелопер журналістам.

Він також додав, що, ще працюючи чиновником Київської міської держадміністрації, знав, що завдяки створеному кадастру інформація про незаконні столичні забудови стане доступною широкій аудиторії.

«Це була моя робота, і я розумів, що відкриваю ящик Пандори до абсолютної освіченості величезного кола осіб, в тому числі розслідувачів. Це зараз по всій країні всі грають у відкритість, а коли я створював цей кадастр, не було навіть вимоги такої. Тому до результатів моєї роботи можете відноситися як завгодно, але зараз мені ніхто не закидає, що було мало зроблено в часи, коли я там працював», – підкреслив екс-чиновник.

Відповідаючи на запитання журналістів щодо звільнення з Департаменту містобудування та архітектури, Вавриш заявив, що цей скандал виник через членів Містобудівної ради, яким перекрили корупційні канали.

Популярні новини зараз

Леся Нікітюк показала волосся на інтимному місці та зізналася в найсміливіших бажаннях

Колишня Узєлкова Боржемська після побачення заговорила про велике кохання: "Вік не має значення"

Арсен Мірзоян показав свою улюблену красуню, і це не дружина: "Мрій!"

Тоня Матвієнко в купальнику показала всім свої хащі, Арсен не проти

Показати ще

«Існує така історія, яка називається Містобудівна рада. І в них була велика кількість «сивочолих» спеціалістів, які очолюють і зараз Спілку архітекторів, в тому числі міську. І ці спеціалісти свої замовлення отримували не тим, що показували високий професійний і фаховий рівень роботи, а тим, що без них пройти через Містобудівну раду і отримати погодження було неможливо. І їх відрізали від цієї кормушки. Коли довелося вийти на ринок і конкурувати з молодими і талановитими, коли вони зрозуміли, що можливості конкурувати, окрім як впливати на результат діяльності Містобудівної ради, в них немає, вони й повстали», – підсумував Андрій Вавриш.