Про це пише Главком.

Голосування за нього покаже, хто з депутатів працює в інтересах бізнесмена Коломойського. Про це написав президент Асоціації енергетики України Олександр Трохимець на своїй сторінці в Facebook.

«Законопроекти від голови Комітету з питань енергетики і житлово-комунальних послуг Андрія Геруса (або його поплічників) спрямовані не на розвиток ринку електричної енергії, а навпаки - на його ручне управління і використання політичної влади в інтересах олігарха Ігоря Коломойського. Сьогодні в порядку денному знаходиться законопроект 2233, яким «Слуги народу» намагаються встановити ручне регулювання на ціни на електроенергію для окремих споживачів», - написав Трохимець.

Він нагадав, що проти прийняття цього законопроекту висловилися энергоексперты, а також бізнес асоціації, які попередили про негативні наслідки для країни у разі його прийняття, зокрема, про можливість зриву євроінтеграції України.

«Щодо неприпустимості прийняття даного законопроекту висловлювалися Європейська бізнес Асоціація. Ми також зверталися до керівництва Верховної Ради України з листом, де вказували на порушення Регламенту та необґрунтованість положень законопроекту 2233», - написав Трохимець.

Популярні новини зараз
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на Новий рік: Діви зустрінуть 2023 у сварці, Овни залишать все, а Скорпіони будуть зірками "На початку весни ми чекаємо...": астрологиня приголомшила українців прогнозом на 2023 рік Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

На його думку, сьогоднішнє голосування за цей законопроект стане моментом істини для Верховної Ради, оскільки воно покаже скільки депутатів працює в інтересах держави, а скільки - в інтересах олігарха Коломойського.

«Що візьме верх: законні інтереси інвесторів та верховенство права або інтереси Коломойського? І хто з народних депутатів фракції «Слуга народу» і інших фракцій відстоює права людей, а хто є агентами олігарха Коломойського? Сьогодні все дізнаємось !!!», - написав Трохимець.

Нагадаємо, раніше Американська торгівельна палата в Україні закликала зняти з розгляду законопроект «Про внесення зміни до Закону України« Про ринку електричної енергії »(№2233), оскільки він скасовує реформу енергоринку та може перешкодити синхронізації української енергосистеми з європейською.

Перша енергетична асоціації України (ПЕАУ) заявила, що ухвалення цього законопроекту поверне ручне регулювання в електроенергетиці та скасує реформу ринку електроенергії.

Європейська Бізнес Асоціація висловила стурбованість тим, що важливі для енергетичної галузі законопроекти були схвалені Комітетом ВР з питань енергетики і ЖКГ з порушенням регламентних норм.