Відома українська політик Юлія Тимошенко вийшла до преси після голосування за скандальний земельний закон і разом з колегами-депутатами з партії заявила, що "Батьківщина" йде в опозицію. За словами Тимошенко, вона збирається "виводити людей на майдани", а також її партія буде звертатися до Конституційного суду для роз'яснення цього закону.

Тимошенко зазначила, що весь цей час підтримувала Зеленського та його партію, однак "він перейшов червоні лінії", після чого "Батьківщина" йде в опозицію. "Ми будемо працювати на всіх фронтах", - говорить народна депутатка. Вона збирається не допустити транснаціональні компанії до оволодіння сільськогосподарськими землями України. Юлія Тимошенко заявила, що закон у першому читанні був проголосований з порушенням регламенту, за що вона теж збирається судитися.

Наживо. Заява фракції. Ухваленням закону про розпродаж землі президент Зеленський перетнув червоні лінії. КОМАНДА «БАТЬКІВЩИНИ» ПЕРЕХОДИТЬ В ОПОЗИЦІЮ.

Geplaatst door Юлія Тимошенко op Woensdag 13 november 2019

Нагадаємо, Тимошенко оббивала пороги Зеленського, але її "послали".

Популярні новини зараз
Українці отримали неправильні платіжки за газ, у відомстві назвали причину Мобілізовані з рф "самознищуються" горілкою дорогою в Україну, а матері мріють збагрити синів-наркоманів Головне за 1 жовтня: переведення годинників у неділю, ЗСУ в Криму та дата перемоги України, правда про розлучення Дорофєєвої і Дантеса І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися
Показати ще

Раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що еволюцію Тимошенко показали на фото.

Також портал "Знай.ua" писав, що Тимошенко вийшла до протестуючих проти мораторію на землю, подасть до суду.