Нардеп від " народу" Марія Мезенцева минулого тижня заявила в Раді, що її бабуся з села підтримує продаж землі. Журналістам вдалося знайти бабусю нардепа і запитати, чого насправді вона очікує від відкриття ринку землі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися"Я теж росла в селі. Моя бабуся зараз теж там проживає і хочу передати їй привіт. Вона чекає ринку землі, відкриття ринку землі", - заявила нардеп на засідання Ради, де розглядали поправки до законопроекту.
У свою чергу бабуся депутатки розповіла, що проти її продажу іноземцям, а також, що взагалі більше підтримує оренду, а не продаж. Варто зауважити, що у день розгляду в Раді законопроекту про ринок землі, близько 1 тис. активістів біля будівлі Верховної Ради протестували проти його відкриття.
"Так вона б зі мною хоч поспілкувалася, я думаю, навряд чи люди допустять, щоб землю продали, я не знаю, от орендувати так, ось нам подобається, що у нас орендують, ... з чим ми залишимося, якщо продамо землю... а не знаю, ні з чим вже напевно", - сказала бабуся Мезенцевої.
Обов’язково підпишись на наш канал у , аби не пропустити найцікавіше
Нагадаємо, раніше
Як повідомляв портал "Знай.ua",
Також "Знай.ua" писав, що