Він це продемонстрував, коли для боротьби з епідемією COVID19 звернувся за допомогою до олігархів. Таку думку висловив в інтерв'ю на Ютуб-каналі "Стіна" український політолог Сергій Таран.

Ігор Коломойський, якого ще з передвиборної кампанії пов'язували з Зеленським, по всій видимості не може надати ту підтримку, яка не6обходима в умовах епідемії.

Сам же Зеленський досі не сформував чіткого антикризового плану ні противоэпидемиологиечского ні економічного. "Тому ми обговорюємо введення надзвичайного стану, який передбачає жорсткі заходи і комендантську годину. Але як це допоможе в боротьбі з епідемією? Стратегії щодо облаштування лікарень, закупівлю апаратів ШВЛ при цьому немає", - зазначив політолог.

Ротації в Кабміні, Офісі президента та Генпрокуратури свідчать про те, що у президента все ще немає команди і надійних кадрів, вважає Сергій Таран.

Популярні новини зараз

Дзідзьо показав, у кого "позичив" своє ім'я - "Був мега популярний"

Нещастя наздогнало дружину Віктора Павлика на останніх місяцях вагітності: "Ще гірше"

Дмитро Комаров зі "Світу навиворіт" показав лисицю з людською головою: "Складно повірити"

Пом'ятого Добкіна знайшли в урні у центрі Харкова

Показати ще

Хто може скористатися слабкістю Зеленського і як падіння ціни на нафту може допомогти Україні, ви можете дізнатися у новому випуску на Ютуб-каналі "Стіна".