Відбувся довгоочікуваний онлайн брифінг очільника офісу Зеленського - Єрмака. Він намагався віднайти поважні аргументи замовності  й антидержавності звинувачень на адресу брата щодо можливого продажу державних посад.

 Між іншим, чому Єрмак назвав журналістів «п‘ятою», а не четвертою владою, як загальноприйнято, прочитав в інеті аргументоване пояснення такого українського варіанту розподілу влади: законодавча, виконавча, судова, Аваков і журналісти.

Тепер по порядку.

Правова складова оприлюднення записів.

Нагадаю, що у свій час, наша боротьба з темниками Медведчука та владною цензурою завершилася ухваленням низки Законів, серед яких і норма про законність оприлюдненння суспільно значимої інформації, якщо право громадськості знати цю інформацію переважає право власника на її захист!  Як автор Закону, переконаний, що зібрана у будь-який  спосіб інформація про політичну корупцію є суспільно значимою і журналісти чи депутати мають повне право її оприлюднювати.

Політична складова.

Світова практика звинувачень у корупції високопосадовців, у даному випадку йдеться про родину фактично віце-президента України, вимагає обов‘язкову відставку, щонайменше на час розслідування звинувачень.

Популярні новини зараз

У Києві молодий хлопець стрибнув з 21 поверху, залишивши зловісну записку

Розсада зацвіте швидше, а плоди будуть більшими — підживлення помідорів розчином йоду

У Львові обклали мінами 30 супермаркетів, пекельний переполох - люди тікають у паніці

Все життя бігав за вдачею і зловив у старості – пенсіонеру "звалилися на голову" 300 тисяч доларів

Показати ще

Етнонаціональна складова.

Єрмак у своїй системі аргументів вжив, як на мене недозволений аргумент, й почав лякати українців справжнім прізвищем та в цьому контексті натяком на національність Гео Лероса (Курехян Георг Багратович)?! Ми ж не вимагаємо забрати депутатський мандат у Абрахамії Давида Георгієвича, за те, що він втік з Абхазії й лише в 2015 році змінив грузинське громадянство на українське чи критикуємо Президента Зеленського за його недолугі й часом антидержавні дії, а не тому що він єврей...

Корупційна складова.

Єрмак всіляко намагався перевести перевірку правдивості фактів торгівлі державним посадами своїм братом і К., на якусь масонську змову проти нього, Зеленського і влади загалом. Мовляв це відбулося невипадково, саме напередодні важливої сесії ВР! Я так розумію, що за законами формальної логіки тепер можна продавати державні посади напередодні важливих засідань ВР й не оприлюднювати інформацію про владну корупцію, щоб не зірвати голосування?!

І насамкінець у мене запитання до Президента:

А що там було у Вашій передвиборчій програмі та виборчих обіцянках про «весняні посадки владних корупціонерів» та про 10 відсотків викривачам розкрадання державного майна та корупційних оборудок в країні?