Поки лідери демократичних країн витрачають всі можливі кошти (в тому числі й власні) на боротьбу з коронавірусом, українські чиновники діють в своїх кращих традиціях. Те, що зараз відбувається на онлайн-майданчиках держзакупівель «під шумок» не просто вражає, а викликає бажання ввести покарання для чиновників в стилі середньовіччя.

Навіть не заглиблюючись, те, що легко впадає в око, – це витрати столиці, де сьогодні зафіксовано найбільше випадків захворювання коронавірусом, влада готова витратити 250 тисяч гривень на «інформаційні послуги», тобто на власний піар, і це в той час, коли в бюджеті окремо закладені кошти на ЗМІ.

Нагадаємо, як писал Знай, нещодавно на сайті КМДА був опублікований документ за підписом міського голови, за яким Департамент інформаційно-комунікаційних технологій є відповідальним за організацію участі Києва у щорічній конференції Smart City Expo 2020, який має відбутися в Барселоні 17-19 листопада.

 

 


Популярні новини зараз

За 7 хвилин всі карти Приватбанку були спустошені - українець залишився ні з чим після дзвінка, деталі шахрайської схеми

Нареченого налякав дивний ритуал першої шлюбної ночі, прийнятий у сім'ї нареченої – "Відрізається частина..."

Українка померла через невдалий аборт, осиротивши трьох янголят - "першого народила у восьмому класі"

Ось і вся правда про "Холостяк 10" - в мережу злили таємні фото останнього випуску шоу

Показати ще