Колишній президент Грузії і губернатор Одеської області заявив, що отримав пропозицію стати віце-прем'єром в уряді Шмигаля.

"Для мене велика честь отримати від президента Зеленського пропозицію стати віце-прем'єром уряду України щодо реформ. У мене також була дуже змістовна і корисна бесіда з прем'єр-міністром Шмыгалем, протягом якої ми детально обговорили всі питання, пов'язані з моєї можливої роботою в уряді.

Міхеїл Саакашвілі, 112 Україна
Міхеїл Саакашвілі, 112 Україна

Я підтримував президента Зеленського під час виборів, все той час, який він займає цей пост і пов'язую з його командою великі надії для України. Я підходжу до цієї пропозиції і до свого рішення з дуже великою відповідальністю, тому що це дуже непростий для країни час. Попереду у нас дуже складний період і в економіці, і в цілому життя в країні. Нам зараз як ніколи треба бути сміливими у своїх рішеннях і реформи.

Я представлю у Верховній раді свої пропозиції щодо необхідних змін як частина урядової програми уряду Шмигаля з конкретними напрацюваннями, які утворилися у мене як поза межами України, так і в період моєї роботи в Україні, ґрунтуючись як на позитивному, так і негативному досвіді.

Популярні новини зараз

МОЗ затвердило перелік протипоказань для вакцинації від Covid, але краще зробити прививку

Олена Зеленська знялася в одязі люксових брендів - Dolce & Gabbana і Prada: поки українці "плачуть" над комуналкою

Донька загиблого у ДТП з 16-річним мажорам звернулася до українців: "Батько в морзі, а він відчуває свою безкарність"

Циклон імені Фаїни Раневської обрушиться на Україну, мороз скакне до -5-7 градусів: синоптик Діденко поділилася прогнозом

Показати ще

Разом з командою президента я готовий працювати з усіма патріотичними силами в парламенті України і з іншими політичними силами в суспільстві, для того щоб Україна з найменшими втратами перенесла поточний світова економічна криза і впоралася з усіма викликами. Я сподіваюся бути надійним членом команди і стане в нагоді народу України, зробивши щось корисне для людей.

Я також сподіваюся використовувати свій міжнародний досвід, для того щоб бути корисним членів урядової команди, в тому числі у відносинах з міжнародними фінансовими організаціями, посилити престиж України і її інтеграцію з міжнародними спільнотами, щоб відстояти в першу чергу інтереси українського народи і сприяти прогресу в країні", - написав Міхеїл Саакашвілі на своїй сторінці в Фейсбук.

Для мене велика честь отримати від президента Зеленського пропозицію стати віце-прем'єром уряду України з питань реформ....

Geplaatst door Mikheil Saakashvili op Woensdag 22 april 2020