Влада хаосу своїми діями розділила всіх лікарів на 4 сорти.

Перший сорт - це київські лікарі, які працюють з пацієнтами з підозрою на коронавірус. Їхні доплати із місцевого бюджету складатимуть 9 посадових окладів. Загальна сума допомоги 10.8 млн. грн. Отож, ці доплати отримають в Києві біля 900 осіб.

(складається враження, що найбільші надбавки передбачені для тих, хто працює з хворими депутатими і бізнесменами в Києві).

Другий сорт - це решта лікарів України, які працюють з пацієнтами з підозрою на коронавірус. Їхня доплата складатиме 300 відсотків, тобто 3 посадові оклади.

Третій сорт - лікарі, які працюють в умовах карантину, але не працюють безпосередньо з пацієнтами з підозрою на коронавірус. Їхні зарплати залишаються без змін.

Популярні новини зараз

Донька Олі Полякової з'їла частування для гостей, поки вони їхали: "Маша, бл*ть"

Українцям дадуть 13 пенсій, але це для обраних: "Нікому не догодиш"

Ольга Сумська встановила небувалий рекорд з чоловіком: більше зміг тільки Зібров

Після скандалу в Києві Instasamka "присмокталася" до тіла в капюшоні: на це дивляться наші діти

Показати ще

Четвертий сорт - лікарі майже ТИСЯЧІ лікарень, які не отримали належного фінансування і змушені зменшувати заробітні плати лікарям.

Інформація до відома.

Більшість медиків хворих на коронавірус не працювали безпосередньо з хворими, тобто у інфекційних відділеннях, а - на реєстрації чи в в інших відділеннях лікарень.

Висновки.

Влада із Стабфонду повинна:

Забезпечити належні й однакові доплати всім медикам всіх регіонів, які працюють з хворими на коронавірус;

збільшити зарплати через доплати для всіх медиків, які працюють в період карантину;

не допустити скорочення працівників і зарплат у майже тисячі лікарнях, які нині не отримали належного фінансування в бюджеті 2020 році.