В Києві триває передвиборчо-рекламна кампанія пропагування Кличком і К., самоізоляції й необхідності перебування вдома.

От бачимо, що міський голова Києва навіть футболки із своїм зображенням випустив, одягнув на медиків і розмістив такі власні своєрідні біг-морди! Хоча краще б він на ці гроші захисні костюми для лікарів купив!

Але я про інше. На тлі нагнітання страху щодо Коронавірусу від місцевої влади ( як трагікомедію сприймаю підтримку Кличком позиції Черкаського міського очільника про анархічні карантинні дії) в місті почалися планові відключення гарячої води. Щонайменше у нас на Оболоні, Виноградарі…Я так розумію, що це засіб переконання киян не шастать чи типове «ефективне управління» від Кличка?!

План роботи громадського транспорту в умовах послаблення умов карантину влада звичайно не запропонувала, проте триває кампанія неадекватного, щоб не сказати дурного піару. Тепер міська влада хоче збудувати 12 метровий фонтан-пам‘ятник Архистратигу Михайлу на Володимирській гірці, а ще найдовший і найвищий прапор та черговий міст для прогулянок і туристів… Одним словом, проект КИЇВ для туристів триває!

А Ви не пробували за 6 років хоча д одну станцію метро збудувати, один сучасний міст, паркінги, не приватні, а комунальні школи й дитсадки…?

Популярні новини зараз

Кіркоров освідчився Лорак у коханні, комуналка в опалювальний сезон, "поповнення" у Мірзояна і Матвієнко - головне за ніч

У Зеленського замовили 2 електрокари на мільйони перед опалювальним сезоном: "Хто буде возити свою ж*опу на такій красуні?"

Віктор Павлік показав, як молода дружина заковтує сосиску: "Смакота"

Віддають за безцінь: ціни на виноград в Україні б'ють рекорди, дешевше тільки задарма

Показати ще

Бо в Києві, як не парадоксально, живуть ще й кияни!