Про це Тищенко повідомив в ефірі телеканалу «Україна 24».

Тищенко заявив, що буде боротися за посаду мера столиці, якщо президент Володимир Зеленський довірить йому представляти партію «Слуга народу» на виборах мера Києва.

«Я не буду говорити неоднозначно. Я не просто йду на вибори мера. Якщо Володимир Олександрович (Зеленський) довірить мені це почесне право представляти інтереси нашої команди в моєму рідному місті, то я виграю вибори», - впевнений Тищенко.

Тищенко підтвердив, що кандидат на вибори мера Києва буде визначено після відповідного рішення президента України Володимира Зеленського, який є засновником партії «Слуга народу».

Раніше під час прес-конференції за підсумками року президентства Володимир Зеленський заявив, що кандидатом на пост градоначальника Києва повинен стати представник партії «Слуга народу». Також Зеленський підтвердив, що на виборах мера Києва буде підтримувати кандидата від партії «Слуга народу».

Популярні новини зараз

Українська вчителька за "голі" фото, замість лайків, отримала серйозне покарання

Я хотіла, щоб мене любили в цьому житті, - зірка реаліті-шоу наклала на себе руки

Тіна Кароль перетворилася на "ікону" для своїх фанатів, але потягнула руки до забороненого

Українські заробітчани вирвалися в Польщу, але там їх чекали неприємності

Показати ще

«Що стосується праймеріз, в Києві я чесно буду підтримувати кандидата в мери Києва від партії «Слуга народу». Буде праймеріз? Буде. Чи будуть входити в праймеріз кандидати в мери Києва не тільки від "Слуги народу"? Обов'язково. Будуть і кандидати від «Слуги народу», я маю на увазі ті, хто є депутатами від «Слуги народу», і будуть незалежні люди, які готові боротися на відкритому праймеріз на засіданні нашої фракції «Слуги народу». Але хто буде краще, того я і підтримаю», - заявив президент Зеленський.