Фракція Слуга народу розглядає можливість створення Тимчасової слідчої комісії у Верховній Раді з розслідування факту приховування доходів міністром інфраструктури Владиславом Криклием. Про це заявила народний депутат Дар'я Володіна в ефірі телеканалу Наш.

За словами народного депутата, міністр інфраструктури України Владислав Криклій, перебуваючи на державній посаді, не вказує у своїх деклараціях цивільну дружину Тетяну Декало і її елітне майно, тим самим порушуючи антикорупційне законодавство.

"Ми цю історію зневажали з самого початку! Насправді навіть існуючого законодавства достатньо для того, щоб притягнути людину до відповідальності кримінальної, адміністративної, будь-якої іншої. У нас є досить багато інструментів, в тому числі, і створення тієї ж Тимчасової слідчої комісії, яка могла б розслідувати подібні історії", - заявила Володіна.

Нагадаємо, журналісти проекту "Стоп Корупції" 21 травня заявили, що викрили схему, за якою міністр інфраструктури України Владислав Криклій багато років приховує свої доходи і майно. Автори розслідування стверджують, що чиновник перебуває в цивільному шлюбі з Тетяною Декало і на неї Криклій реєструє елітне житло і дорогі автомобілі.

Офіційно Владислав Криклій вказує в декларації, що не одружений, в Facebook пише, що знаходиться в шлюбі, а сама Тетяна Декало підтвердила журналістам, що перебуває у відносинах з ним вже 10 років. Подаючи 12 різних декларацій на державних посадах, Криклій не вказував дружину.

Популярні новини зараз

Разумков показав красуню-дружину, з якою живе вже 17 років: "Я тебе дуже кохаю, спасибі за малюків"

Розалі Номбре з "Холостяк 11" опинилася на дивані "ганьби": "Мій дебют"

Олег Винник подарував "Діаманти" Еліні Іващенко, про Таюне забув: "Так добре вдвох"

Учасниці "Холостяк 11" пустилися берега на побаченнях з Мішею Заливаком: "Такі с*чки"

Показати ще

Журналісти проєкту з'ясували, що вони живуть в одній квартирі вартістю близько $355 тис., ведуть спільне господарство і разом подорожують на закордонний відпочинок. Декало їздить на Mercedes GLС вартістю близько $100 тис., стверджують автори. В "Стоп Корупції" відзначили, що автопарк Декало ставав все дорожчим паралельно з кар'єрним зростанням Владислава Криклія.