Про це пише КП в Україні.

Згідно з даними, зазначеними в декларації, народний депутат задекларував борг у розмірі 3 мільйонів гривень. Датою виникнення боргу вказаний жовтень 2018 року.

Нагадаємо, про картярський борг нардепа вдалося дізнатися через Telegram-канал UA Baza Bot. Бот містив пароль від старої пошти mail.ru Геруса, який виявився таким же, як і пароль від основної пошти: agerus@gmail.com

Відомо, що в пошті знайшли фотографію розписки Геруса, яку він відправляв свого юриста з питанням, чи має документ юридичну силу. Борг нардеп повинен був повернути до 10 травня цього року.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 5 липня: заздрість, приховані інтриги та оригінальні ідеї – прогноз для всіх знаків Зодіаку З кордону відразу до ТЦК: що може чекати на чоловіків при виїзді Пенсіонери можуть отримати тисячу гривень на ліки: кому та на яких умовах виплатять допомогу Українців накриють масштабні перевірки в липні: кого позбавлять соцвиплат та пенсій
Показати ще

Днями в ЗМІ оприлюднили листування Геруса з його помічником Миколою Когутом, в якій “слуга народу” просить “знайти правові причини не вказувати борги в електронній декларації за 2019 рік”.