Верховна Рада України прийняла закон, який забороняє нараховувати штрафні санкції та пеню за прострочення платежів по кредитах для бізнесу, допущеним у період дії карантину та у тридцятиденний термін після закінчення карантину, запровадженого владою в рамках заходів для протидії поширенню в країні коронавірусної хвороби COVID-19.

Верховна Рада України, фото YouTube
Верховна Рада України, фото YouTube

Нардепи підтримали законопроект, яким забороняється нарахування штрафів за кредитами на період карантину. За проголосували 344 депутати Верховної Ради.

Згідно із законом, позичальник звільняється від неустойки, штрафу, пені за прострочення на період карантину і ще 30 днів після його відміни.

Популярні новини зараз
Частини пенсіонерів скасували надбавки до пенсій Вигідні тарифи для пенсіонерів: що пропонують Київстар, lifecell та Vodafone Гроші на картки прийдуть автоматично: хто отримає від 800 до 1500 грн Знову по 6500 грн на картку: уряд готує нові виплати
Показати ще

Верховна Рада, скріншот: YouTube
Верховна Рада, скріншот: YouTube

У пояснювальній записці до даного законопроекту зазначається, що такі заходи дозволять уповільнити економічний спад, захистити підприємства від банкрутства і зберегти робочі місця, а також прискорити відновлення економіки після закінчення карантину.

Обов’язково підпишись на наш канал у Viber, аби не пропустити найцікавіше

Нагадаємо, працювали на російські компанії, що фінансують терористів — СБУ заблокувала роботу call-центру на Донбасі

Як повідомляв портал "Знай.ua", США, Британія, Туреччина і не тільки готові прийняти українців – які умови перетину кордонів. Владислав Криклій розповів, які країни готові приймати українців з 15 червня

Також "Знай.ua" писав, что спецрейсом з Канади евакуювали 263 українців, у посольстві повідомили про черговий літак з Торонто