Під час ток-шоу “Свобода слова” Савіка Шустера на каналі “Україна” мер Дніпра Борис Філатов висловив думку, що Олег Ляшко повинен бути в парламенті і підтримав його на довиборах по 208 округу.

Про це пише Інформатор.

Дивлячись на те, як лідер Радикальної партії відстоює свою думку у мікрофона, градоначальник Дніпра заявив:

“Олег дуже сильно скучив за політичним дебатам і за парламентом. Ось такий депутат повинен бути в парламенті”, – сказав мер Дніпра.

Популярні новини зараз
Ухилятися стане неможливо: мобілізація вийде на новий рівень Після війни на вагу золота: які професії зроблять вас багатими в Україні через 3–5 років Нечесна індексація: чому пенсіонери отримують менше, ніж повинні Відключення триватимуть до весни: де буде найгірша ситуація зі світлом
Показати ще

Нагадаємо, Олег Ляшко заявив про свій намір балотуватися по 208 округу, де ЦВК призначила перевибори у зв'язку зі смертю депутата-мажоритарника Валерія Давиденко. Вибори відбудуться 25 жовтня 2020 року. Зазначимо, що «Батьківщина» Тимошенко вже висловила Ляшко свою підтримку.