Український громадський діяч Андрій Пальчевський нагадав президенту Володимиру Зеленському, який вкотре пообіцяв підвищення зарплат медикам, що у всього є межа

Про це Пальчевський заявив в ефірі телеканалу "112 Україна". За його словами, голова держави забуває тримати слово і дотягнув до того, що "вже ніхто не слухає".

"Я не можу поставити під сумнів слова президента, але і президент не може поставити під сумнів мої слова - я скажу: "Ми це вже чули місяць тому, коли повинні були виплатити медикам три оклади..." 300% їм повинні були... і де це все? Де покращення? Тому красива фраза навіть з вуст президента, вона, звичайно, діє збудливо на тих, хто збирається голосувати. Але на тих, хто трохи пожив у цій країні, і знає українське прислів'я "обіцянки-цяцянки, а дурному в радість"... це ми вже бачили", - поділився своєю думкою громадський діяч.

Пальчевський нагадав президенту, що "у всього є межа" і вказав на космічні "відкати" в найбільш корумпованій, на його думку, сфері - медичній.

"Є поняття інфляції обіцянки: раз обіцяв - не зробили, два обіцяв - не зробили, три - вже ніхто не слухає... Зате це чують ті, хто буде ділити медичний бюджет. Ті, хто вже знає, що 50% медбюджета у відкатах повернеться їм сьогодні, і вони вітають промову президента, як ніхто. Більше того, я вас запевняю, вони і готують ці промови... Це найбільш корумпована галузь нашого життя... Без професійних людей, які серйозно виконують свої обов'язки, керуючи країною і галузями, ми загинемо", - резюмував Пальчевський.

Популярні новини зараз

Юрій Нікітін вперше розповів про здоров'я Андрія Данилка: "У нього серйозні проблеми"

Свинина зустріне великодні свята різким подорожчанням: скільки доведеться віддати за шашлик

"Холостячка" Ксенія Мішина зізналася в коханні найважливішому чоловікові: "Мій Олімп"

Лікар показав українцям, як заражається більшість людей: "Антитіла не назавжди"

Показати ще