З 12 по 18 червня 2020 року територіальними та міжрегіональними територіальними органами Державної екологічної інспекції України проведено 583 перевірки на 281 об’єкті державного нагляду (контролю), складено 601 протокол про адміністративні правопорушення.

Загальна сума накладених штрафних санкцій складає 167 тисяч гривень.

До Державного бюджету стягнуто 166 тисяч гривень.

За порушення вимог природоохоронного законодавства розраховано збитків на суму 1 млн 738 тисяч гривень.

Загальна сума пред’явлених претензій складає 1 млн 86 тисяч гривень. Стягнуто збитків в добровільному та примусовому порядку на суму 391 тисяча гривень.

Популярні новини зараз
Названо дату, коли розпочнеться опалювальний сезон в Україні: грітимуться взимку не всі Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади В Україну повертається літо: які області добряче пригріє сонечко, прогноз погоди на 27 вересня Чому цукор різко злетів у ціні: експерти назвали причини та розповіли про майбутній дефіцит
Показати ще

Найбільш резонансні порушення вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання сталися в Дніпропетровській і Полтавській областях.

За знесення дерев у полезахисній лісосмузі поблизу села Перемога Дніпровського району інспекція у Дніпропетровській області нарахувала збитків на суму 544 тисячі 59 гривень. Матеріали направлено до Новокодацького ВП ДВП ГУНП в Дніпропетровській області.

За незаконну рубку дерев у смузі відведення Самари-Жоржівка-Колодяжне Шишацького району Полтавської області нараховано збитків на суму 702 тисяч 108 гривень. За незаконну рубку дерев в адмінмежах села Таверівка Чутівського району Полтавської області нараховано збитків на суму 667 тисяч 604 гривні. Матеріали направлено до ГУ НП в Полтавській області.