Після триденного мітингу під Офісом Президента і кабміном шахтарі шахти “Надія" отримали від "Центренерго" 8,75 мільйона гривень, які заборгувала компанія. При загальному борг шахтарям 2 млрд грн. Про це повідомив голова Фонду держмайна Дмитро Сенніченко.

"Повідомляю, що поточний борг державної компанії "Центренерго" перед шахтою "Надія" за підписаними актами вчора виплачено в повному обсязі. Таким чином, у відповідності з планом і графіком виплат, будуть закриті борги перед іншими державними шахтами", - повідомив Сенниченко.

За його інформацією, на наступному тижні інші профспілки також привезуть шахтарів до Києва.
Як повідомлялося, влітку 2019 року в держкомпанії "Центренерго" був призначений новий менеджмент, який пов'язаність язують з групою "Приват" Ігоря Коломойського. За підсумками 2019 року збитки держкомпанії склали 2,5 млрд грн, у 2018 вона була прибутковою (1,4. млрд грн).
Після зміни менеджменту з серпня "Центренерго" переорієнтувалось з вугілля держ шахт на вугілля із Росії, яке закуповувалося через посередників близьких до Коломойського.
На початку травня під час наради в Мінекоенерго в. о. міністра Ольга Буславец розкритикувала "Центренерго" за відмову від закупівлі вугілля державних шахт, борги перед шахтарями і початок закупівель природного газу у компанії "Юнайтед Енерджі", близької до олігарха Ігоря Коломойського, яка стала найбільшим імпортером електроенергії з Росії після так званої "правки Геруса" по відкриттю прямих поставок з РФ.
Сенниченко раніше заявив про повернення контролю над держкомпанією і зміну менеджменту. Однак, пов'язані з Коломойським Потапенко і Уваров залишаються на своїх посадах.