Про це заявив народний депутат Сергій Магера.

«На прикладі останніх історій, які генерує сьогодні керівництво «Укрзалізниці» - наказ від 26 червня, який фактично підірвав ситуацію по вагонному господарству у наших виробничників. 26 червня видається наказ, коли з 1 червня підприємство (Комбінат імені Ілліча – ред.) не може повернути порожні вагони «Укрзалізниці», які до нього зайшли в статусі придатних. А «Укрзалізниця» тепер вимагає їх відремонтувати за рахунок підприємства. От щоб ви представляли, тільки з 4 складів 78 вагонів були визнані непридатними, які до них зайшли як придатні. І це 32% з усього цього боротися з чотирьох складів», - розповів Магера.

За його словами, якщо не втрутитися в ситуацію, «Укрзалізниця» штучно зупинить Маріупольський металургійний комбінат ім.Ілліча, який є найбільшим металургійним підприємством країни.

«Це просто катастрофа недбалості, безвідповідальності і фактично бажання заробити за рахунок інших», - заявив Магера.

Нагадаємо, раніше компанія «Укрметалургпром» заявила про тиск «Укрзалізниці» на вантажовідправників з метою змусити їх погодитися на укладання з 1 липня нового дискримінаційного договору з УЗ про організації вантажоперевезень. У компанії нагадали, що в «Укрзалізниці» формально поставилися до рекомендацій Антимонопольного комітету на доопрацювання нової редакції договору з урахуванням зауважень учасників ринку і більшість спірних питань, на які вказували перевізники, залишилися без змін.

Популярні новини зараз
Кожному члену сім'ї по 3600 грн: українцям обіцяють тримісячну підтримку Гороскоп на тиждень 20-26 травня для всіх знаків Зодіаку: конфлікт Водоліїв, маскування Терезів та шанс Близнят ТЦК збирає досьє на кожного: які дані вашої біографії знатимуть обов’язково Пенсіонери отримають значну доплату до пенсії: кому і скільки добавлять найближчим часом
Показати ще