Про це заявив в. о. голови правління «Укрзалізниці» Іван Юрик в інтерв'ю «Нового часу».

«Зараз є великий парк вантажних вагонів у власності «Укрзалізниці» та багато приватних вагонів, які зараз не затребувані. Тому інвестування в придбання нових вагонів не є пріоритетом», - сказав Юрик.

За його словами, компанія має намір інвестувати в першу чергу на закупівлю локомотивів, що дозволить наростити обсяги перевезень.

«Ми йдемо в ринок. Всередині компанії є рішення, що нам потрібні локомотиви. Тому що вони будуть забезпечувати перевезення, дозволять мати статус перевізника. Коли ми будемо структурувати договору закупівлі локомотивів, ми розділимо це на етапність. І будемо дивитися на кон'юнктуру: як рухається новий ринок вже, як буде вести себе економіка України з точки зору запиту на наші транспортні послуги — чи то експорт або це внутрішнє повідомлення, або транзит», - пояснив Юрик.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський на прес-конференції з нагоди першої річниці президентства заявив, що до питання реформи «Укрзалізниці» повернуться через місяць після закінчення карантину, зазначивши, що зараз вона існує тільки на папері.

Популярні новини зараз

Марічка Падалко повідомила про поповнення в родині: забрала останнього

Юрій Горбунов відлітає з охопленої пожежами Туреччини з вагітною Катею Осадчою: "Треба дочекатися"

Марина Боржемська видала свій лайфак для підтягнутого тіла: так схуднути зможе кожна

"Юру більше не побачимо": Шатунова з "Ласкового мая" похоронили, з'явилися фото з кладовища

Показати ще

Нагадаємо, в. о. голови правління держкомпанії Іван Юрик на зустрічі з головою виконкому Нацради реформ Саакашвілі заявив, що "Укрзалізниця" потребує 50 млрд державної підтримки щорічно.