Влада не здатна створити національну ідею, тому така ідея повинна бути створена і підтримана всіма громадянами України. Таку думку в ході круглого столу "Українська національна ідея. Цілі і засоби" висловив народний депутат від "Опозиційної платформи — За життя" Ренат Кузьмін.

"Українська держава повинна забезпечити громадянам щасливе життя. Ми хочемо, щоб національна ідея була створена і підтримана всіма громадянами України", - зазначив Ренат Кузьмін.

Учасники круглого столу закликали владу встановити в Україні мир.

"Основні питання, які хвилюють українців, це мир, економічне зростання, соціальна справедливість, ефективне управління країною", - додав Ренат Кузьмін.

Учасниками круглого столу були громадяни України, які відгукнулися на пропозицію про створення національної ідеї, а також діячі культури, мистецтва, науки. Ініціатором обговорення виступив Ренат Кузьмін.

Популярні новини зараз
У Кремлі спробували дати "потужну відповідь" Джо Байдену через допомогу Україні, але лише розсмішили: "Контрсанкції" Нумеролог Владислав Третяк розповів, навіщо змінювати гімн України і коли в рф будуть голодні бунти: "Перелом у серпні" Деяких українців можуть звільнити від мобілізації: названо категорії Єгор Крутоголов з "Дизель шоу" показав, як підсилив бійців ЗСУ: "Надавали оркам"
Показати ще

Кузьмін також нагадав про можливість долучитися до створення національної ідеї через соціальні майданчики Facebook и Telegram.