Співробітники посольства США в Україні проживають в житловому кооперативі "Діамант", який розташований в місті Києві на бульварі Шевченка 27б і належить родині українського політика, голови політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктора Медведчука.

Про це пише на своєму сайті польське видання Warsaw Point.

При цьому, польське видання зазначає, що американські дипломати допустили дивовижну помилку, коли, не провівши належного й докладного розслідування, не перевіривши приміщення і не впевнившись у відсутності прихованих пристроїв зняття інформації, поселили співробітників посольства в житловому кооперативі Медведчука.

«В Україні всі прекрасно знають, що Віктор Медведчук - особа має безпосередній доступ до президента Російської Федерації - Володимира Путіна, а тому володіє необмеженими можливостями і повноваженнями в Україні. Не варто нікому напевно і додавати до цієї історії і те, що Медведчук як і Путін — офіцери КДБ, і їх робота в системі не припинялася після того як це відомство перейменували в ФСБ », - пише Warsaw Point.

Видання зазначає, що недбалість американських дипломатів виглядає дивно: «Ніякі спроби спецслужб отримати інформацію не увінчаються успіхом, якщо" носій інформації "не проявить недбалість. Що власне і зробили в Україні співробітники безпеки посольства США».

Популярні новини зараз

"Щасливі батьки" Дан Балан і Тіна Кароль здивували фотографією з дитячим візочком: "Ти подарувала маленьку себе”

Знайдено "чорні ящики" під уламками АН-26 у Чугуєві: "За 45 секунд до падіння..."

800 годин, 10 злетів і посадок - стали відомі останні слова пілота АН-26, який розбився в Чугуєві

Перший сніг і різкі заморозки, українців попередили: "Чекайте на аномалію"

Показати ще

Вони не просто проігнорували перевірку приміщень ЖК "Діамант" в місті Києві, де сьогодні живуть співробітники посольства, але і не стали перевіряти бенефіціарів - власників будинку в який заселили співробітників здатних так чи інакше винести цінну для російської розвідки інформацію.

«Якщо ви думаєте, що даний факт є надуманим і факт володіння Медведчуком будинку в якому живуть посли і персонал посольства США не несе ні погрози, ні небезпеки, то ви глибоко помиляєтеся. Причина, по якій нам стала відома ця інформація якраз-таки і є результатом ретельної перевірки всіх можливих вразливостей і загроз з боку представників служби безпеки посольства однієї з Європейських країн. У пошуку житлових приміщень для співробітників посольства, вони проводили штатну перевірку документів по одній з пропозицій, коли і виявили цей факт. Для них він став причиною однозначної відмови. Коли ж вони дізналися, що для співробітників відділу безпеки посольства США це не стало причиною відмови, їх здивуванню не було меж. Це злочинна недбалість, ціну якої ми вже не дізнаємося. Оскільки неможливо прорахувати скільки і коли інформації було видобуто завдяки настільки простому і витонченому рішенням », - йдеться в статті.

Журналісти уточнюють, що і сьогодні співробітники американського посольства проживають в апартаментах, що належать Віктору Медведчуку, що наводить на думку, що з українського питання американці і росіяни вже «давно досягли в усьому угоди і обмінюються всією інформацією відкрито».

Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп неодноразово закликав українську владу досягти угоди з Росією по Донбасу. Крім того, адміністрація Трампа намагається налагодити довірчі відносини з Москвою.