Влада, розуміючи, що програє місцеві вибори у Донецькій та Луганській області, намагається їх скасувати. Донецька та Луганська обласні військово-цивільні адміністрації звернулися до Центральної виборчої комісії з пропозицією скасувати вибори у 10 та 8 ОТГ відповідно.

У 2019 році у половині мажоритарних виборчих округів на Луганщині перемогли представники «Нашого краю». «Слуга народу» переміг лише в одному окрузі. На Донеччині вони взагалі не здобули жодного мандату.

За рік ситуація у країні погіршилася, «слуги» стрімко втрачають рейтинг. Спроби шахраювати з виборами – це страх влади ще більше втратити свої позиції у прифронтовому регіоні. І це в умовах оголошеного перемир’я, коли влада хвалиться досягнутими успіхами у припиненні вогню.

Тобто коли потрібно хвалитися успіхами – у нас мир на Донбасі, а коли потрібна рятувати свої позиції – війна.

Кілька років ми ведемо боротьбу за Сєвєродонецьк та Лисичанськ. Мною, зокрема, була зареєстрована Постанова у Верховній Раді про проведення дострокових місцевих виборів у Сєвєродонецьку, який зараз є фактичною столицею Луганщині.

Популярні новини зараз

Пси режиму Лукашенка залишили сиротами дев`ятьох дітей: "Не витримала знущань"

Ольга Фреймут показала, як правильно їсти хліб, українці обурені: "Це зневажливо!"

Аліну Гросу після розлучення помітили з чоловіком, старшим за неї і букетом квітів: "Я щаслива!"

Помер зірка "Татових дочок " Володимир Чуприков: за плечима понад 170 фільмів і серіалів

Показати ще

Чергові місцеві вибори є шансом оновити прифронтові ради. Проте союз «старих» та так званих нових облич намагається законсервувати ситуацію у регіоні.

Ми, представники «Нашого краю», вимагаємо від Президента України і міжнародних організацій втрутитися у ситуацію та не допустити скасування місцевих виборів на Донеччині та Луганщині.

Люди мають самі обрати своїх представників у радах. Шахрайство ще не допомогло жодній владі утриматися у кріслах, а навпаки – лише прискорювало її крах. Не повторюйте помилок попередників!