Задля ефективного продужу має бути створенна інтегрована компанія разом з ресурсними активами – державними шахтами. Про це пише професійне видання ExPro.

Видання повідомляє, що для успіху нової спроби приватизації компанії «Центренерго» була озвучена ідея продати її разом із групою державних шахт. Зокрема, на думку голови енергетичного парламентського комітету Андрія Геруса, підприємство потрібно продавати разом з сировинною базою – шахтами, які мають запаси вугілля.

«Я вважаю, що приватизувати потрібно, але разом з визначеною сировинною базою. Взяти перспективні державні шахти, в яких є запас вугілля і які можуть працювати, і об’єднати їх з «Центренерго», і продати», - зазначив Андрій Герус.

Його думку поділяє також і гендиректор «Центренерго» Олександр Корчинський. «Ми пропонуємо передати частину шахт «Центренерго» і вибудувати вертикально-інтегровану структуру… Якщо в роботі залишити 15 або 20 із 33 шахт, змусити їх економічно ефективно працювати, така структура буде цілком приваблива (для інвестора – ред.). Якщо хтось прийде без своєї сировини, то йому особливо це буде цікаво», - вважає Корчинський.

Він також повідомив, що на сьогодні Фонд держмайна відпрацьовує юридичні деталі для утворення вертикально інтегрованої компанії.

Популярні новини зараз

Закохана Гросу перетворилася на ніжну лялечку: "Як квіточка"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Розлучена Соломія Вітвіцька втекла від депресії під камеру: шалена амазонка

Вагітна дружина Віктора Павліка Реп'яхова жорстко відповіла на непрохані поради: "Кожен відповідає за себе"

Показати ще

Голова ДДМ Дмитро Сениченко раніше заявляв про намір приватизувати ЦЕнтренерго у другому кварталі 2021 року.

Нагадаємо, що з липня 20219 р. Центренерго неодноразово звинувачувалось у ЗМІ та експертних колах у схемах із закупівлі вугілля, природного газу в тредерів пов’язаних із олігархом Ігорем Коломойським та продажі електроенергії підприємствам та трейдерам Ігоря Коломойського.