Автори медіа-міфу про формулу "Роттердам+", який ліг в основу розслідування Національного антикорупційного бюро і був використаний ними в політичних цілях, мають понести відповідальність.

Про це заявив народний депутат Валентин Наливайченко на своїй сторінці в Facebook.
"Ті, хто побудував на цій «справі» свою політичну кар’єру, хто роками брехав про «Роттердам+», а одразу після скасування формули вступив в злочинну змову з країною-агресором, щоб російським імпортом знищити українську енергетику, – мають відповідати в суді", - заявив Наливайченко.

Закриття справи "Роттердам+", на думку Наливайченка, з правової точки зору було єдино можливим і логічним рішенням після очевидного провалу розслідування.

"Закриття справи – це єдине логічне правове рішення слідства після 3,5 років обману і маніпуляцій. Вітаю законне рішення правоохоронців і їх здатність визнавати свої помилки", - зазначив народний депутат.

Позавчора по полицях розклав, чому справа «Роттердам+» - це суцільна вигадка і медіа-міф. Вчора, в ефірі «Радіо НВ»...

Популярні новини зараз

На місто-розсадник коронавірусу Ухань обрушилося потужне торнадо: сотні поранених, загиблих шукають з собаками

В Україні Covid-19 "розігрівається" разом з погодою - МОЗ поділилося статистикою на 15 травня

Директор Олі Полякової зізнався в тісному зв'язку із зіркою: "Наші стосунки..."

Помер найстаріший актор світу Норман Ллойд, йому було 106

Показати ще
Geplaatst door Валентин Наливайченко op Vrijdag 28 augustus 2020

Нагадаємо, 28 серпня САП оголосила про закриття справи «Роттердам +» через відсутність достовірних і вичерпних доказів нанесення збитків.

11 серпня фінальна комплексна експертиза СБУ не підтвердила збитків від дії формули «Роттердам +». До цього також жодна державна експертиза, проведена з ініціативи НАБУ і сторони захисту, не підтвердила нанесення збитків.

Термін досудового розслідування у справі «Роттердам +» закінчився 8 серпня. НАБУ і САП не змогли спрямувати справу в суд і зупинили розслідування на невизначений термін.

Розслідування у справі «Роттердам +» розпочалося в березні 2017 року. У ньому брали участь 15 детективів і 7 прокурорів. Витрати бюджету на їх роботу оцінюються в 96 млн грн.

Формула «Роттердам +» діяла для розрахунку вартості вугілля при встановленні прогнозної оптової ціни електроенергії виключно для промислових споживачів в період 2016-2019 років. Вона передбачала включення вартості доставки вугілля від хабів Амстердам-Роттердам-Антверпен. Формула була скасована з 1 липня 2019 з введенням ринку електроенергії.