Про це заявив депутат Олексій Гончаренко.

«Міф штучно створили, нахабно використали на виборах для дискредитації президента Порошенка, на цих брехливих звинуваченнях дорвалися до влади, а тепер змушено розвели руками», - написав депутат на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

За його словами, справа від самого початку базувалася на вигадках і домислах про начебто мільярдні збитки від цієї формули.

«Понад 3,5 роки з кожного телевізору лунали брехливі звинувачення в корупції, зомбували про мільярди вкрадених у простого народу грошей, а тепер справу просто закрили, бо виявляється від самого початку не було ніякої корупції», - додав Гончаренко.

Він наголосив, що після рішення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури закрити справу за відсутності складу злочину автори і бенефіціари медіа-міфу мають понести відповідальність за обман суспільства.

Популярні новини зараз

Погіршення після поліпшення - доктор Комаровський пояснив, що робити: "Мозок стерилізують"

В Україні зміняться правила проїзду для пільговиків - заява Мінсоцполітики

Помер Анатолій Дятлов з "Чорнобиля" HBO: акторові було 55 років

Непоправна помилка лікарів коштувала життя матері 4-х малюків: рак повернувся раптово

Показати ще

«Будь-яка брехня рано чи пізно випливає на поверхню. І за весь цей обман і тони бруду, які були вилиті на виборах на Порошенка і його політичну команду, ще доведеться понести відповідальність», - підсумував депутат.

Тепер офіційно і без емоцій. Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила справу «Роттердам+» через відсутність...

Geplaatst door Олексій Гончаренко op Zaterdag 29 augustus 2020

Нагадаємо, 28 серпня САП оголосила про закриття справи «Роттердам +» через відсутність достовірних і вичерпних доказів нанесення збитків.

11 серпня фінальна комплексна експертиза СБУ не підтвердила збитків від дії формули «Роттердам +». До цього також жодна державна експертиза, проведена з ініціативи НАБУ і сторони захисту, не підтвердила нанесення збитків.

Термін досудового розслідування у справі «Роттердам +» закінчився 8 серпня. НАБУ і САП не змогли спрямувати справу в суд і зупинили розслідування на невизначений термін.

Розслідування у справі «Роттердам +» розпочалося в березні 2017 року. У ньому брали участь 15 детективів і 7 прокурорів. Витрати бюджету на їх роботу оцінюються в 96 млн грн.

Формула «Роттердам +» діяла для розрахунку вартості вугілля при встановленні прогнозної оптової ціни електроенергії виключно для промислових споживачів в період 2016-2019 років. Вона передбачала включення вартості доставки вугілля від хабів Амстердам-Роттердам-Антверпен. Формула була скасована з 1 липня 2019 з введенням ринку електроенергії.