Про це заявив президент об'єднання "Укрметалургпром" Олександр Каленков.

За словами президента "Укрметалургпрому" зареєстровані у Верховній Раді законопроекти наділяють Держекоінспекцію необмеженими повноваженнями і перетворять на корупційного монстра.

"Він (законопроект про екоконтроль, - ред.) створює монстра. Крім того, що він перетягує на себе повноваження інших органів, він ще наділяє інспекторів екологічних надмірними повноваженнями. Знаючи, що це надмірно корумпована діяльність. Рідко дуже можна зустріти екологічного інспектора, який не залучений в якесь вимагання, яке спрямоване в бік промислових підприємств", - пояснив Каленков.

Він вважає, що розробники законопроектів мають намір створити в державному контролюючому органі корупційну годівницю, яка буде наповнюватися за рахунок зловживань екоінспекторами своєю владою, і закликав авторів проектів їх відкликати.

"Фактично це дуже неприкрита явна, нахабна навіть спроба зробити таку корупційну годівницю, причому навіть у такому вигляді, в якому навіть за всю історію України не було. Цей закон створює механізм для того, щоб всі ці зловживання просто вивести на новий рівень», - завив Каленков.

Популярні новини зараз

Лорак і Лазарєв таємно побралися? Фото у весільній сукні з пишної "церемонії" спливли в мережі

Похід до туалету обернувся для жінки жахливими ранами: "Причаїлася в унітазі"

Колишня екскапітана Динамо Морозюка знайшла втіху в обіймах молодої красуні: "Довше за життя"

На Хмельниччині батько-нелюд бив струмом однорічного сина, а потім повісив - Україна оніміла від подробиць

Показати ще

Раніше президент Професійної асоціації екологів України Людмила Циганок заявила, що прийняття законопроекту Про державний екологічний контроль (№3091) і впровадження його норм призведе до зупинки вітчизняної промисловості.

У свою чергу в Українській асоціації виробників феросплавів та іншої електрометалургійної продукції вважають, що законопроект про екологічний контроль (№3091) створює значні корупційні ризики і загрожує тиском на підприємців.

Нагадаємо, у Верховній Раді зареєстровані законопроекти про екологічний контроль (№№ 3091, та 3091-1) та про основні засади проведення позапланових заходів контролю у сфері охорони навколишнього природного середовища (№3417).