Дії Наглядової ради "Укрзалізниці" призвели до 70% падіння виробництва вітчизняних вагонів. Про це заявив екс-директор з розвитку бізнесу АТ «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев.

За його словами, через відмову Наглядової ради від кредиту ЄБРР на оновлення вагонного парку УЗ, вітчизняні виробники вагонів не отримали замовлення на виробництво 6,5 тисяч вагонів.

«Ми не отримали будівництво 6,5 тисячі вагонів, що дорівнює приблизно 7 мільярдам гривень промислового виробництва в країні. У нас зникло виробництво на самій залізниці. І ми сьогодні маємо падіння на 70% виробництва вагонів в країні", - розповів Рязанцев.

Він повідомив, що замість того, щоб підтримувати вітчизняного виробника, зараз ми купуємо вагони, які з Прибалтики, а до цього завозили з Росії.

«В кінцевому результаті у нас на арені з'являється підприємства, які завозять вже сьогодні вагони з Прибалтики, а до цього часу активно завозилися вагони з Російської Федерації, давно використані і вийшли з експлуатації», - пояснив Рязанцев.

Популярні новини зараз

Рак грудей обірвав життя молодої львів'янки, троє янголят залишилися сиротами: "Мамочко, як ми без тебе?"

Аліну Гросу після розлучення помітили з чоловіком, старшим за неї і букетом квітів: "Я щаслива!"

Наречена зробила коханому зворушливий подарунок на весілля: "У цій дівчині б'ється серце твого брата"

На Хмельниччині легковик влетів у фуру, крики і кров на дорозі

Показати ще

Нагадаємо, раніше Андрій Рязанцев повідомив, що наглядова рада «Укрзалізниці» зірвала отримання кредиту ЄБРР на закупівлю нових вагонів, при цьому держава зобов'язана сплатити банку 85 млн грн комісії за невикористання кредиту.