Про це пише видання "Обозрєватєль" у статті" багато шуму з нічого. ТОП - 10 надуманих і злитих справ НАБУ».

«За 4 роки розслідування справи, в якій політично звинувачували тоді ще президента Порошенка, ніхто так і не довів наявність збитків. У справі взагалі не виявилося постраждалих. У підсумку вже при новому президентові нарешті провели комплексну експертизу, яка встановила відсутність збитків, викликаних дією формули, і справу просто закрили", - пише видання.

"Обозреватель" зазначає, що керівництво НАБУ неодноразово голослівно заявляло про збиток від формули в розмірі майже 19 млрд грн, проте експертного підтвердження цим збиткам знайдено не було.

Нагадаємо, 28 серпня Спеціалізована антикорупційна прокуратура оголосила про закриття справи «Роттердам+» через відсутність достовірних і вичерпних доказів провини підозрюваних.

11 серпня фінальна комплексна експертиза СБУ не підтвердила збитків від дії формули " Роттердам+". До цього також жодна державна експертиза, проведена як з ініціативи НАБУ, так і сторони захисту, не підтвердила нанесення збитків.

Популярні новини зараз

Ломаченко після бою з Лопесом ліг під ніж хірурга - 12 раундів практично з однією рукою: "Відколов шматок..."

Життя маленької українки повисло на волосині, батьки благають про допомогу: "Врятуйте нашу Вікусю"

Українці показали приклад щастя в парі, яку зацькували всі: йому 78, їй - 23

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Показати ще

9 вересня сторона захисту офіційно отримала від САП копію постанови про закриття цієї справи.

Це розслідування проводилося з березня 2017 по серпень 2020 р.у ньому брали участь 15 детективів НАБУ і 7 прокурорів САП, а витрати бюджету на їх роботу оцінюються в 96 млн грн.

Формула "Роттердам+" діяла в 2016-2019 роках для визначення ринкової вартості вугілля при розрахунку прогнозної оптової ціни електроенергії. Формула автоматично припинила дію 1 липня 2019 року з введенням ринку електроенергії, після цього ціна вугілля та електроенергії для промислових споживачів зросла.