"Центр протидії корупції «(ЦПК) Віталія Шабуніна давно пов'язаний з бізнес-структурами Ігоря Коломойського, проте цей зв'язок став очевидним тільки після їх спільного позову щодо скасування рішення прокуратури про закриття справи "Роттердам+".

Про це заявив екс-глава НКРЕКП, і колишній підозрюваний у вже закритій справі «Роттердам+» Дмитро Вовк.

"Центр протидії корупції" - "Центр підтримки Коломойського". На сайті ЦПК є окремий розділ про топ-справи. Незрозуміло яким боком до них ЦПК, але вони виділені в окрему категорію. У цьому розділі відсутні справи "Приватбанк», «Укрнафта», «Центренерго»,» Запоріжжяобленерго", що є закономірним, враховуючи назву і мету організації ЦПК", - повідомив Вовк на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

На сайті цієї громадської організації вказані 28 так званих «топ-справ», розслідування за якими проводить Національне антикорупційне бюро (НАБУ). У цьому переліку, як зазначає Дмитро Вовк, немає жодної справи, де фігурантами виступають пов'язані з Ігорем Коломойським структури.

Нагадаємо, 24 вересня Вищий антикорупційний суд, розглянувши позов екс-нардепа Чумака, підтвердив законність рішення САП про закриття справи «Роттердам +». Суд визнав, що прокурор САП прийняв рішення про закриття справи в повній відповідності з чинним законодавством і після належного аналізу всіх зібраних слідством за 3,5 роки матеріалів.

Популярні новини зараз

Фіранка Укрзалізниці не витримала гніву кота: "Знешкодив хр*нь"

Двері доведеться відкрити: українцям нагадали про масову повірку показників газових лічильників

Тоня Матвієнко навісила на Мірзояна доньку і гітару - тренування Арсену допомогли: "Наш концерт закінчується..."

Доктор Комаровський назвав головні причини безсоння у дорослих і дітей

Показати ще

Після цієї заяви в ВАКС проти закриття справи спільно подали Нікопольський завод феросплавів Ігоря Коломойського і» Центр протидії корупції " Віталія Шабуніна. 25 вересня їх заяви об'єднані в загальне провадження.

Справу " Роттердам»" було закрито прокуратурою 27 серпня 2020 року через відсутність достовірних та вичерпних доказів вини підозрюваних.

11 серпня фінальна комплексна експертиза СБУ не підтвердила збитків від дії формули " Роттердам»". До цього також жодна державна експертиза, проведена як з ініціативи НАБУ, так і сторони захисту, не підтвердила нанесення збитку.

Формула "Роттердам»" діяла в 2016-2019 роках для визначення ринкової вартості вугілля при розрахунку прогнозної оптової ціни електроенергії. Формула автоматично припинила дію з 1 липня 2019 року з введенням ринку електроенергії. Після цього ціна вугілля та електроенергії для промислових споживачів зросла.

https://www.facebook.com/dmytrovovvk/posts/158089819301352