Про це заявив народний депутат, член фракції «Європейська солідарність» Олексій Гончаренко.

«При попередній владі, державні енергетичні компанії генерували для бюджету мільярдні прибутки. Нинішні управлінці, в тому числі і в НКРЕКП, докерувалися до того, що «Енергоатом» на грані банкрутства, а мільярдну фінансову діру в «Укренерго» рятують черговим підняттям тарифів», - повідомив депутат.

Недавню заявку НЕКРЕКП про тиск з боку групи народних депутатів Гончаренко назвав спробою відволікти увагу від кризи, що виникла на енергоринку через діяльність комісії.

«Всі ці заяви НКРЕКП і проплачених Тарасюком активістів-залізничників як Сергій Лещенко про тиск - це щоб відволікти увагу», - вважає Гончаренко.

Він нагадав, що до теперішнього часу ні Лещенко, ні Тарасюк жодним чином не прокоментували їхні фінансові відносини під час виборчої кампанії 2019 року.

Популярні новини зараз
Хаял Алекперов з "Битви екстрасенсів" розповів про свою тривогу на рахунок війни: "Побачив Ісуса, який ходить Майданом" Кинувся просто під колеса: коли не вдалося вручити повістку, працівник ТЦК пішов на крайні заходи Вже з заморозками: прогноз погоди на жовтень Українку оштрафували на 15 тисяч через скаргу на гнилу пломбу, але водоканал про це пошкодував
Показати ще

«А чому це Лещенко з Тарасюком не звинуватили і мене в тиску на чиновників НКРЕКП? І я так і не почув відповіді, за що Тарасюк влітку 2019 року заплатив Лещенку 415 тисяч гривень після того як пару раз з’їздив до Москви», - додав народний депутат Гончаренко.

Нагадаємо, 9 жовтня НКРЕКП заявило, що звернулося до ДБР з заявою про тиск з боку групи народних депутатів, що входять до тимчасової слідчої комісії, яка вивчає зловживання на енергоринку.

За два дні до цього, 7 жовтня, стало відомо, що НАЗК розпочало перевірку голови НКРЕКП Тарасюка через бізнес-інтереси його брата в енергетиці за зверненням ТСК.

Ці факти виявили депутати-члени ТСК. За їх інформацією рідний брат голови НКРЕКП керує компанією «Еф енд Ем Україна», яка під час роботи Тарасюка в НКРЕКП працювала на ринку електроенергії і була контрагентом ряду державних підприємств енергетичного сектору.

Окрім того депутати встановили, що після 2014 року Тарасюк регулярно відвідував Росію, в тому числі прямим залізничним сполученням Київ-Москва влітку 2018 року.