Офіс генерального прокурора відхилив скаргу детективів НАБУ і залишив у силі рішення Спеціалізованої антикорупційної прокуратури від 27 серпня про закриття справи "Роттердам+".

Про це свідчить постанова офісу генпрокурора від 29 вересня, копія якого є в розпорядженні редакції Цензор.НЕТ.

"З наявних матеріалів скарги та даних ЄРДР випливає, що рішення про закриття кримінального провадження в частині прийнято старшим групи прокурорів прокурором Пономаренком, який згідно з вимогою КПК, мав на це повноваження", - йдеться в копії постанови.

Постанова підписана Генеральним прокурором Іриною Венедиктівною і оскарженню не підлягає.

Популярні новини зараз

У харківському морзі аншлаг, родичі вишикувалися в чергу - "Поминки справляють на капоті"

Львів'янин з трояндами став на одне коліно в центрі міста, романтика зашкалює: "Будеш моєю дружиною?"

Українки оцінили Холостячку Мішину, чи варто дюжині чоловіків боротися за неї: "Фальшива, Снігова королева"

Молоденька дружина Віктора Павліка розпустилася після весілля: принади без ліфчика побачили всі

Показати ще

У документі також йдеться, що станом на 29 вересня НАБУ не надало офісу генпрокурора матеріали цього розслідування.

Нагадаємо, справу " Роттердам+" було закрито щодо підозрюваних осіб 27 серпня через відсутність достатніх доказів їх провини і вичерпані можливості для їх отримання.

Рішення про закриття справи щодо підозрюваних прийнято після отримання висновку фінальної комплексної експертизи СБУ, яка 11 серпня не підтвердила збиток від дії формули.

Рішення САП про закриття справи було оскаржене у Вищому антикорупційному суді. 24 вересня ВАКС відхилив позов екс-нардепа Віктора Чумака і визнав рішення прокурора САП про закриття справи законним і обґрунтованим.

У поточний момент позов Чумака знаходиться на стадії апеляційного розгляду. Також до ВАКС надійшла об'єднана скарга Нікопольського заводу феросплавів Ігоря Коломойського та громадської організації "Центр протидії корупції", які також оскаржують рішення САП про закриття справи.