15 тисяч 39 киян підтримали мене і команду "Рідної Країни" на виборах в Києві.

Вдячний всім, хто підтримав нашу програму "КИЇВ - місто для киян" й команду, що вперше, як політична партія брала участь у виборчій кампанії.

Сумно, що велика кількість наших прихильників, передовсім людей поважного віку, не змогла прийти прийти на вибори з огляду на пандемію коронавірусу.

ДИВНО, що багато світоглядно близьких партій і політиків, які декларували необхідність спільної участі в Київських виборах, вирішили підтримати нинішню владу забудовників або взяти в них участь самостійно й таким чином дезорієнтували киян і в результаті набрали по кілька тисяч голосів.

Ганебним є той факт, що олігархи і забудовники сформували практично всі списки партій, які пройшли до Київради, а власники сіток з підкупу виборців знову відігравали ключову роль в умовах, коли у виборах взяла участь лише третина киян.

Популярні новини зараз

Ірина Сопонару з "Жіночого кварталу" зістригла волосся і закохалася по вуха в орендованій сукні: "Яка тендітна"

Зрада, маленька донька і дорослі розваги: що відомо про обранця Злати Огнєвіч на "Холостячці" Андрія Задворного

Роман Свечкоренко розкрив таємницю творців "Холостячки": не підпускали до Злати Огнєвіч до фіналу і приховали розлучення

Потап зненацька застав Настю Каменських за дивним заняттям: "Спускаюся вниз, а там..."

Показати ще

За таким обставин, команда "Рідної Країни" не лише продовжує свою роботу в столиці України, а й буде діяти як політична опозиція до міської влади, сформованої забудовниками і олігархами.

Бо захищати, шанувати й любити київ та Україну потрібно щоденно, а не лише під час виборів й бажано за власні, а не бюджетні кошти!