Про це написав народний депутат України Олексій Гончаренко на своїй сторінці в Facebook.

«Голова НКРЕКП Валерій Тарасюк планує ще раз підвищити тарифи на передачу електрики для бізнесу. В цьому році тариф підніметься вже удвічі. Напевно, це ще одна велика реформа зі сторони Зеленського про підтримку бізнесу. Уявіть, карантин, падіння виробництва, падіння попиту, в усьому світі держави підтримують бізнес, дають кредити, знижують податки тощо. В Україні? Підвищують тарифи у 2 рази», - написав Гончаренко.

За його словами, підвищення тарифу на передачу електроенергії відчує кожен українець, який купуватиме вироблені бізнесом товари та послуги, адже вартість струму буде закладено у їх собівартість. За підрахунками депутата, загальна сума додаткових витрат через здорожчання електроенергії складе 6 млр грн.

«Що означає таке підвищення? Для промисловості – що вони заплатять на 6 мільярдів більше за світло. А значить, ми з вами теж станемо бідніші на 6 мільярдів, адже саме ми заплатимо за товари з новою ціною. Тобто, привіт інфляція і дорогий долар», - підсумував Гончаренко і звернувся у своєму дописі до президента Володимира Зеленського: «Кожне ваше рішення приносить величезні втрати для кожного українця».

Як відомо, план ротації членів Нацкомісії, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг, затвердив президент.

Популярні новини зараз
Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми Готуйте 600 гривень: кому із водіїв потрібно терміново відвідати сервісний центр МВС Ніколи не пийте так каву, якщо не хочете проблем: експерт розчарував усіх любителів напою Хотів сексу втрьох, але залишився без члена та коханки: жінка вбила "конкурентку" та покалічила чоловіка, коли застала їх у ліжку
Показати ще

Для розрахунку з боргами перед «зеленою» генерацією НКРЕКП з 1 грудня підвищила тариф на транспортування електроенергії з 240,23 грн/МВт-год до 313,07 грн/МВт-год, тобто на 30%.

Промисловці та бізнес виступають проти цього рішення. Президент об'єднання "Укрметалургпром" Олександр Каленков заявив, що підвищення тарифів призведе до закриття промислових підприємств, росту безробіття падіння економіки. А голова Комітету економістів Андрій Новак заявив, що підвищення тарифу на передачу електроенергії запустить ланцюгову реакцію з подорожчання усіх товарів і послуг.