Національне антикорупційне бюро після програшу у Вищому антикорупційному суді у вже закритій справі "Роттердам+" розвернуло в ЗМІ нову медіа-кампанію з дискредитації формули.

Про це пише адвокат сторони захисту Наталія Дригваль у своїй колонці для видання «Обозреватель».

"Справа "Роттердам+" народилася в ефірі двох телеканалів, які співчувають великим споживачам електроенергії. На одному лише піарі воно грунтувалося 3,5 року, поки прокуратура, а потім і суд не закрили його за відсутністю будь-яких доказів. Зазнавши фіаско в юридичній площині, НАБУ повернулося до улюбленого і перевіреного часом прийому-пішло в пресу – щоб там без суду і змагальності призначити винних і винести «вирок», – пише адвокат.

Вона підкреслила, що з самого першого дня справа «Роттердам+» була фікцією і суспільство через ЗМІ фактично змусили повірити в якусь злочинну і зловісну формулу.

"Але нескінченно називати біле чорним неможливо і в серпні 2020 р.Спочатку комплексна експертиза, потім рішення прокурора і суду поставили крапку в цій історії», - додала Наталія Дригваль.

Популярні новини зараз
Юрій Великий із "Квартал 95" показав, що творилося в Кремлі, після видачі ордера на арешт путіна: "Гаагу за три дні" Вручення повістки на вулиці: кому з українців не можуть вручити папірець поза домом, відповідь юриста Дмитро Комаров став ворогом номер один і задоволений: "Мені не соромно дивитися людям у вічі" Наречена Роналду Джорджіна Родрігес не змогла пережити загибель сина: "Це найбільший біль"
Показати ще

У підсумку через 3,5 роки безрезультатного розслідування прокуратора і Вищий антикорупційний суд підтвердили, що у справі «Роттердам+» не виявилося ні складу злочину, ні чиєї-небудь провини.

"Сама формула ніякої шкоди не завдала і навпаки була економічно і юридично обґрунтованою, що підтвердили Державні експертні інститути. Визнали це всі, крім детективів НАБУ, які будували на фіктивній справі свої кар'єри і отримали за це з бюджету 97 млн грн», - підсумувала адвокат.

Нагадаємо, Спеціалізована антикорупційна прокуратура закрила справу "Роттердам+" ще 27 серпня 2020 р.через відсутність у ньому складу злочину.

Пізніше це рішення підтримав офіс генерального прокурора. Причина - у зібраних НАБУ матеріалах немає доказів шкоди від формули або вчинення ким би то не було кримінального правопорушення. Такого ж висновку дійшов і Вищий антикорупційний суд, рішення якого набуло чинності 17 листопада.