Президент України, Верховний Головнокомандувач ЗСУ Володимир Зеленський привітав бійців та командира “Артану”.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися“Артан” ― один із найсильніших наших спецпідрозділів. Кожне завдання, яке ви виконали, зокрема й нещодавно на Запорізькому напрямку, кожне завдання, яке ще вам належить виконати, точно наблизить виконання нашого основного національного завдання ― спільного завдання усіх, хто хоче, щоб українська Незалежність перемогла”, ― підкреслив Глава держави.
Слово воїнам “Артану” з нагоди чотириріччя також сказав керівник Офісу Президента генерал-лейтенант Кирило Буданов.
“Я пам’ятаю, як усе починалося. Я бачив, як ви гартувалися й під чітким керівництвом Віктора Торкотюка, “Титана”, ставали тими, ким ви є сьогодні ― жахом для ворога. Ми разом планували операції, ми разом виходили на завдання у морі та на землі. Для мене було і залишається честю стояти в одному строю з вами у найскладніші моменти”
У промові до воїнів командир спецпідрозділу ГУР полковник Віктор Торкотюк згадав найвизначніші операції та нагадав про основи, на яких створювався “Артан”.
[quote author="― промовив офіцер."]“Філософія нашого підрозділу: головне ― це люди.
Вічна пошана кожному воїну “Артану”, полеглому за Україну в бою.
Честь усім, хто продовжує звитяжний шлях боротьби за свободу та творить славетну бойову історію ГУР МО України у лавах спецпідрозділу “Артан”!